AVEX SKI poskytuje podporu výkonnostním lyžařům z regionu Zlínska, formou výrazných slev na poskytované služby nebo formou slev na zboží.

Podmínky pro uzavření smlouvy jsou následující:

 1. Lyžař je členem Svazu lyžařů ČR (SLČR) – je dohledatelný na webu SLČR
 2. Pravidelně absolvuje závody v alpských disciplínách
 3. Lyžař bude na bundách, kombinézách, přílbách a holích prezentovat logo AVEX SKI (samolepky a nášivky)
 4. Lyžař bude používat výhradně pásky na lyže s logem AVEX SKI/SKIDISKONT
 5. Lyžař bude min 5x za sezonu dávat příspěvky s fotodokumentací na facebook AVEXSKI
 6. Pokud má lyžař vlastní (i osobní) webové či FCB stránky, bude sdílet veškerou komunikaci z FCB AVEXSKI a TUNINGLYZE.CZ

Při dodržování uvedených podmínek dostává lyžař následující podporu od AVEX SKI:

 1. Zdarma závodní servis lyží (3 páry) za sezonu
 2. Zdarma sada vosků HOLMENKOL (ALPHAMIX, BETAMIX, FLUORMIX celkem 450g)
 3. 30% slevu na veškeré servisní práce po celou sezonu
 4. Slevu 10-30% na zboží značek ATOMIC, BLIZZARD, HEAD, VOLKL, LUSTI, POC, LEKI, SCOTT, SWIX, HOLMENKOL, TOKO, VOLA, HELLY HANSEN. DALBELLO, TECNICA, NORDICA, REUSCH
 5. Možnost sezonních předobjednávek zboží na uvedené značky za VELKOOBCHODNÍ CENY vždy do konce března, s termínem dodání zboží v září-říjnu.

Přihláška ke stažení a vyplnění v PDF

Pořádáme také vlastní závod AVEX SKI CUP v RS trnava, kde uvítáme vaši přítomnost. Již jako předjezdci, pomoc při realizaci a pod.


Jakub Juřík

Jakub Juřík

Věk: 27 let
Facebook: https://www.facebook.com/jakub.jurik.75

V roce 2018 vyhrál opět celou sérii 2018 s ČT Sport na vrchol a stal se tak prvním lyžařem, kterému se tuto soutěž povedlo vyhrát dvakrát.

Plány na sezónu 2018/19 jsou zúčastnit se všech závodů Českého poháru FIS ve skicrossu a co se týče alpských disciplín, tak by chtěl objíždět závody Ski Masters v ČR a SR, kategorie OPEN do 30 let.


Patrik Hetmer

Patrik Hetmer a Miroslav Máčala

Věk: 35 a 34 let
Facebook: https://www.facebook.com/PatrikHetmerAlpskeLyzovani

Reprezentanti ČR v alpském lyžování zrakově postižených sportovců, účastníci zimních paralympijských her v Soči 2014 (7. místo superkombinace, 8. místo slalom) a v PyeongChangu 2018 (6. místo sjezd, 8. místo slalom a superkombinace, 10. místo superobří slalom) MS 2015 Kanada 3.místo obří slalom.


Jiří Kovařík

Jiří Kovařík

Věk: 31 let
Facebook: https://www.facebook.com/jiri.kovarik.144

Od roku 2012 jezdí skicross v kategorii hobby a od roku 2016 se účastní veřejných závodu v obřím slalomu (Rensar SKI cup, serie s čt sport na vrchol, valašský pohár)

2016 Vicemistr ČR v kategorii hobby skicross; 2017 2. místo v závodě valašského poháru – Kyčerka; 2018 výhra v jedom ze závodu (Karlov) s ČT sport na vrchol; 2018 1. místo v prvním závodě na Dolní Moravě; 2018 2 místo v druhém závodě na Dolní Moravě; 2018 účast ve finálovem kempu S ČT SPORT NA VRCHOL.


Veronika Dynková

Veronika Dynková

Věk: 14 let
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009207744878

Její závodní kariéra začala v roce 2013 druhým místem v závodu O POHÁR RS TRNAVA. Dále se účastnila série závodů O POHÁR KYČERKA, což bylo v roce 2017, který vyhrála. V roce 2018 se účastnila jednoho ze tří závodů RENSAR SKI CUP, kde v kategorii žen skončila na 3. místě. Od roku 2018 se věnuje skicrossu. Absolvovala skikrosové campy na Dolní Moravě a italském Stelviu. V témže roce reprezentovala Zlínský kraj na Olympiádě dětí a mládeže. V letošním roce se účastnila série všech závodů Českého poháru FIS ve skicrossu, kde získala tři 3. místa.


Petr Ševela

Petr Ševela

Věk: 18 let
Facebook: https://www.facebook.com/petr.sevela
Instagram: https://www.instagram.com/petko_sevela


Marcela Procházková

Věk: 18 let

MČR 1. místo ve slalomu, 2. Misto obří slalom
EC Rakousko 3x 3. misto

AMBICE: I přes své zranění být co nejdříve ve formě, dostat se  do první desítky a získat medaili na Deaflympiádě.